Kontakt

Akademia Pomocy Społecznej

Aktualności - Akademia Pomocy Społecznej

akademia pomocy spolecznej belka

Ankietę w sprawie diagnozy potrzeb i oczekiwań szkoleniowych potencjalnych uczestników projektu „Akademia Pomocy Społecznej” należy przesłać do 23 kwietnia 2020 roku.

Ideą przedsięwzięcia jest określenie zapotrzebowania kluczowych pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej na konkretne tematy szkoleń w zakresie nowych rozwiązań organizacyjno-prawnych wprowadzonych w ustawie o pomocy społecznej.

Ważne są również zmiany wprowadzonych w innych ustawach z obszaru pomocy i integracji społecznej oraz dostarczenie wiedzy dotyczącej organizacji szkoleń.

Pozyskane dane umożliwią rzeczywiste dostosowanie tematyki szkoleń do potrzeb pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ankieta została wysłana również do kadry kierowniczej jednostek organizacyjnych pomocy i integracji społecznej województwa warmińsko-mazurskiego.

Podpisaną i zeskanowaną ankietę należy przekazać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; w terminie do 23 kwietnia 2020 roku.

Szczegółowych informacji o projekcie i diagnozie potrzeb szkoleniowych udzielają – Iwona Mazurek tel. 89 521 95 12 oraz Katarzyna Kotulska tel. 89  521 95 14.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przystąpił do realizacji partnerskiego projektu pn. „Akademia Pomocy Społecznej” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Liderem projektu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku.

Do pobrania:
- Raport z diagnozy potrzeb i oczekiwań szkoleniowych kluczowych pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej
- Diagnoza potrzeb szkoleniowych kluczowych pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej w województwie warmińsko-mazurskim
- Pismo przewodnie


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK