Kontakt

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur

Inicjatorem przedsięwziecia jest samorząd województwa. Wszystkie informacje w obszarze przedsiębiorczości dostępne są na stronie internetowej https://biznes.warmia.mazury.pl

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego stawia na zrównoważony rozwój całego regionu. Za cel sobie stawia działania skierowane przede wszystkim na wzrost gospodarczy oraz współpracę z inwestorami.

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur powstała z myślą o przedsiębiorstwach z regionu, osobach zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wszystkich osobach poszukujących informacji gospodarczej z całego regionu.

Ideą tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu najważniejszych informacji w obszarze przedsiębiorczości i przedstawienie ich w czytelnej i przystępnej formie.

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur dostępna jest również na Facebooku - https://www.facebook.com/PlatformaPrzedsiebiorczosciWiM/

Instytucje zainteresowane zamieszczeniem ich oferty na Platformie zachęcamy do kontaktu z Biurem Przedsiębiorczości Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), które jest inicjatorem pomysłu.


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK