Kontakt

Konkurs filmowy - szlak kopernikowski

Promocja Szlaku Kopernikowskiego

Poznaliśmy laureatów konkursu filmowego „Szlak Kopernikowski nas kręci”. Organizatorem przedsięwzięcia był samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono jedną pracę.

W dniu 24 października 2017 roku komisja, która składała się z przedstawicieli środowiska artystycznego oraz przedstawicieli samorządu województwa, oceniła zgłoszony film.

Komisja zdecydowała o nieprzyznaniu pierwszego miejsca, ale o wyróżnieniu filmu i przyznaniu nagrody w wysokości jednego tysiąca złotych. Otrzymał je Janusz Gerszberg.

Ideą przedsięwzięcia filmowego było propagowanie wiedzy na temat drogowego Szlaku Kopernikowskiego znajdującego się na Warmii i Mazurach oraz zachęcanie jego uczestników do aktywności artystycznej. 

...................................................................................................................................................................................................................................................

O konkursie...

ZAPIS ZABAWNEJ HISTORII, WYWIAD, REPORTAŻ, SPOT PROMOCYJNY, A MOŻE FILM ANIMOWANY? TECHNIKA ORAZ FORMA REALIZACJI FILMU JEST DOWOLNA. KONKURS ORGANIZOWANY JEST PRZEZ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO.

Aby wziąć udział w konkursie, należy nakręcić maks. 5 minutowy film promujący Szlak Kopernikowski przebiegający przez Warmię, uwzględniając w nim postać Mikołaja Kopernika.

Organizator liczy na kreatywność oraz nowatorskie i ciekawe przedstawienie tematu, a także na oryginalność (wszelkie plagiaty zabronione). Laureaci, których filmy zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze, otrzymają nagrody pieniężne.

Konkurs jest ogólnopolski i adresowany do wszystkich osób fizycznych, które ukończyły 13 lat.

Prace konkursowe należy przesłać do 29 września 2017 roku na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Departament Turystyki, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, z dopiskiem „Szlak Kopernikowski nas kręci”.

Do pobrania: 

Regulamin konkursu
Zgłoszenie
Oświadczenie dla osoby pełnoletniej
Oświadcznie dla osoby niepełnoletniej 
Wzór umowy o przekazanie praw autorskich 
Folder „Warmia Mikołaja Kopernika” 


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK