Kontakt

Konkursy związane z turystyką

Szlak Kopernikowski - konkurs fotograficzny 2024

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego ogłasza nabór do kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Szlak Kopernikowski w obiektywie". Pula nagród wynosi 10 tys. zł.

Celem inicjatywy jest promocja Szlaku Kopernikowskiego w województwie warmińsko-mazurskim, popularyzacja obiektów i miejsc związanych z życiem i działalnością Mikołaja Kopernika.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie lub kilka zdjęć (max. 5 fotografii) przedstawiających obiekty/miejsca związane z życiem i działalnością wielkiego astronoma na Szlaku Kopernikowskim na Warmii, Mazurach i Powiślu.

Praca musi być wykonana samodzielnie, nie powinna przedstawiać wizerunku osób, chyba że osoby te stanowią jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. Fotografie mogą być poddane obróbce cyfrowej, która nie modyfikuje w znacznym stopniu faktycznego obrazu/obiektu/miejsca.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób fizycznych zajmujących się fotografią profesjonalnie bądź amatorsko, zamieszkałych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział wyłącznie za pisemną zgodą przedstawicieli ustawowych lub opiekunów prawnych, wyrażoną w formularzu zgłoszenia osoby niepełnoletniej.

Pracę należy przekazać organizatorowi w postaci wydruku (format A4) oraz na nośniku danych (płyta CD/DVD, pendrive) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs fotograficzny - Szlak Kopernikowski w obiektywie” w terminie od 19 lutego 2024 roku do 30 maja 2024 roku wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia.

Organizatorem konkursu jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

W ubiegłym roku pierwsze miejsce zajął Grzegorz Januszkiewicz za zestaw zdjęć „Wzgórze Katedralne – zachód słońca"

DO POBRANIA:
- Regulamin konkursu


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK