Kontakt

Pomoc i integracja społeczna

Aktualizacja infrastruktury pomocy społecznej - 2023

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przystępuje do aktualizacji danych dotyczących infrastruktury pomocy społecznej w regionie.

Zaproszenie o przesłanie informacji na temat infrastruktury pomocy społecznej w gminie/powiecie wegług stanu na 31 grudnia 2023 roku, skierowane jest do ośrodków pomocy społecznej, centrów usług społecznych oraz powiatowych centrów pomocy rodzinie z województwa warmińsko-mazurskiego

Dane należy wpisać do zamieszczonych poniżej formularzy i odesłać do 26 stycznia 2024 roku na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie wypełniają załączniki numer 2 i 4.
Miejskie/Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej i Centra Usług Społecznych wypełniają załączniki numer 1,3,4,5 i 6.

Działanie prowadzone jest w ramach nowego projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” dofinansowanego z  Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Pliki do pobrania:
1. Infrastruktura gminy
2. Infrastruktura powiatu
3. Podmioty działające na rzecz osób starszych
4. Aktualizacja danych teleadresowych
5. Schroniska i noclegownie
6. Ośrodki wsparcia doraźnego


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK