Kontakt

Rowerowe Warmińsko-Mazurskie

Miejsca Przyjazne Rowerzystom – II nabór

Ruszyły zgłoszenia do udziału w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie warmińsko-mazurskim.

Inicjatywa skierowana jest do przedstawicieli obiektów noclegowych, atrakcji turystycznych, obiektów gastronomicznych, informacji turystycznych oraz pozostałych obiektów usługowych, które zlokalizowane są w województwie warmińsko-mazurskim.

Podstawą zgłoszenia jest spełnienie wymagań określonych w regulaminie Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (zał. nr 1 do ogłoszenia naboru), poprawne wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia (zał. nr 2 do ogłoszenia naboru).

Wypełniony formularz zgłoszenia wraz ze zdjęciami należy przesłać w wersji edytowalnej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., następnie podpisać (podpisuje właściciel zgłaszanego obiektu lub osoba przez niego upoważniona) i wraz z załącznikami dostarczyć do organizatora rekomendacji osobiście, przez posłańca, wysłać listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego Departament Turystyki i Sportu, ul. Mariańska 3, 10-052 Olsztyn.

Nabór zgłoszeń potrwa do 28 lutego 2023 roku. Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby odpowiedzialne za nabór:
- Anna Jaroszuk – zastępca dyrektora Departamentu Turystyki i Sportu
tel. kontaktowy: 89 521 69 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Ewelina Kuper-Pińska – starszy inspektor w Departamencie Turystyki i Sportu
tel. kontaktowy: 89 521 69 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Województwo Warmińsko-Mazurskie w zakresie zadań realizowanych przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. E. Plater 1, 10-562 Olsztyn, a w zakresie zakładki rowerowej umieszczonej na stronie mazury.travel procesorem Państwa danych jest Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna z siedzibą w Olsztynie przy ul. Staromiejskiej 1, 10-017 Olsztyn, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Wydział Gospodarczy, pod nr KRS: 0000149263, NIP: 7393345833.

Pełna klauzula informacyjna dotycząca art. 13 RODO znajduje się w formularzu zgłoszeniowym.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:
1. Regulamin Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie warmińsko-mazurskim
2. Formularz zgłoszenia udziału w Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR) w województwie warmińsko-mazurskim


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK