Kontakt

Turystyka i promocja regionu

Miejsca Przyjazne Rowerzystom - nabór do końca lutego

Jazda rowerem

Do 28 lutego 2023 roku można składać formularze zgłoszenia do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie warmińsko-mazurskim.

Inicjatywa skierowana jest do przedstawicieli obiektów noclegowych, atrakcji turystycznych, obiektów gastronomicznych, informacji turystycznych oraz pozostałych obiektów usługowych, które zlokalizowane są w województwie warmińsko-mazurskim.

Podstawą zgłoszenia jest spełnienie wymagań określonych w regulaminie Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom oraz poprawne wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia.

Wypełniony formularz zgłoszenia wraz ze zdjęciami należy przesłać w wersji edytowalnej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., następnie podpisać (podpisuje właściciel zgłaszanego obiektu lub osoba przez niego upoważniona) i wraz z załącznikami dostarczyć do organizatora rekomendacji osobiście, przez posłańca, wysłać listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego Departament Turystyki i Sportu, ul. Mariańska 3, 10-052 Olsztyn.

Osoby odpowiedzialne za nabór:
- Anna Jaroszuk – zastępca dyrektora Departamentu Turystyki i Sportu
tel. kontaktowy: 89 521 69 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Ewelina Kuper-Pińska – starszy inspektor w Departamencie Turystyki i Sportu
tel. kontaktowy: 89 521 69 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:
1. Regulamin Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie warmińsko-mazurskim
2. Formularz zgłoszenia udziału w Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR) w województwie warmińsko-mazurskim


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK