Kontakt

Unia i współpraca zagraniczna

Propozycja dla przedstawicieli branży spożywczej

Ilustracja do tekstu

Od 15 do 17 marca 2020 roku w miejscowości Kortrijk (Belgia) odbędą się międzynarodowe targi spożywcze TAVOLA. W wydarzeniu mogą uczestniczyć przedstawiciele firm z Polski Wschodniej.

Przedsięwzięcie należy do najważniejszych w Europie targów branży spożywczej i stanowi miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami oraz nabywcami wysokiej jakości produktów.

Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów mało powierzchniowych. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego.

Dom Polski Wschodniej w Brukseli, będący wspólnym przedstawicielstwem pięciu województw, weźmie udział w wydarzeniu. W tym celu została zakupiona powierzchnia wystawiennicza w formie wspólnego stoiska dla podmiotów z województw Polski Wschodniej, którzy jednocześnie będą mogli skorzystać z programu oferowanego uczestnikom targów (uczestnicy pokrywają koszty dojazdu, dostawy i odbioru produktów, a także wyżywienia i zakwaterowania).

Zgłoszenia należy wysłać do 29 listopada 2019 roku (do godziny 15.00) do sekretariatu Domu Polski Wschodniej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji udziela Małgorzata Wasilenko, dyrektor Biura Regionalnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon +32 2 738 02 26.


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK