Kontakt

Unia i współpraca zagraniczna

Wszystkie Programy Inicjatywy Interreg od teraz w jednym miejscu

Ilustracja do tekstu

Ruszyła strona www.interreg.eu, gdzie możliwe jest śledzenie aktualności i czerpanie wiedzy o wszystkich realizowanych w Unii Europejskiej Programach Współpracy Terytorialnej Interreg.

Na stronie można dowiedzieć się m.in. o planowanych i ogłoszonych naborach wniosków, przejrzeć najnowsze informacje płynące z programów, a dzięki interaktywnej mapie, w sposób łatwy i intuicyjny uzyskać dostęp do wszystkich Programów Interreg oraz dowiedzieć się, jaki Program jest aktywny w interesującym nas regionie Polski i Europy.

Jednocześnie zainteresowanych współpracą w ramach Interregu zachęcamy do śledzenia regionalnego portalu współpracy terytorialnej w województwie warmińsko-mazurskim www.ewt.warmia.mazury.pl, gdzie na bieżąco publikowane są informacje dedykowane beneficjentom z Warmii i Mazur oraz gdzie można zgłosić do konsultacji własny pomysł projektowy www.ewt.warmia.mazury.pl/2016-06-01-10-24-20/konsultacje 

Informacji o Programach EWT w województwie warmińsko-mazurskim udziela punkt kontaktowy działający w strukturach Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Tel 89 521 93 24, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK