Kontakt

Turystyka i promocja regionu

Konferencja #WaMaMarketing już w czerwcu

Konferencja WaMa Marketing

Druga edycja konferencji #WaMaMarketing, organizowanej przez samorząd województwa, odbędzie się 15 czerwca 2023 roku w Olsztynie.

#WaMaMarketing to źródło najwyższej jakości wiedzy, inspiracji i relacji z obszaru nowych technologii, social mediów, e-commerce oraz wirtualnej rzeczywistości.

Swój udział zapowiedzieli charyzmatyczni mówcy, wpływowi liderzy, naukowcy i międzynarodowi eksperci, którzy nie przewidują trendów, ale sami je kreują.

Uczestnicy spotkania zapoznają się z tematami związanymi z promocją biznesu w internecie, metodami i narzędziami modelującymi customer experience czy wykorzystaniem możliwości sztucznej inteligencji w marketingu.

Konferencja #WaMaMarketing realizowana jest w ramach projektu „Promocja Gospodarcza Warmii i Mazur 2020+” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Wstęp jest bezpłatny - obowiązują zapisy.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularze zgłoszeniowe na stronie internetowej: https://invest.warmia.mazury.pl/category/wamamarketing 

Szczegółowy program


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK