Kontakt

Środowisko

Elektromobilność w praktyce – warsztaty w Ełku

Ilustracja do tekstu - fot. stockvault.net

Będzie to szansa na udział w certyfikowanym szkoleniu Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych realizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjnej „ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE”.

W trakcie szkoleń eksperci PSPA, praktycy i konsultanci ze specjalistycznym doświadczeniem sektorowym i wiedzą zdobytą w branży, w przystępny sposób zaprezentują efektywne sposoby wdrażania ustawowych zapisów w ramach dostępnych na rynku rozwiązań.

Prelegenci omówią wszystkie aspekty praktyczne, z którymi stykają się podmioty funkcjonujące na rynku – od technologii, przez zawiłości prawne i interpretacyjne, po kwestie społeczne.

To możliwość uzyskania realnego wsparcia we wdrażaniu elektromobilności, a także dostęp do informacji, danych, statystyk, opinii i analiz rynkowych.

W programie m.in.: wprowadzenie do tematu elektromobilności w Polsce, zapoznanie z obowiązkami podmiotów publicznych, procedury, zadania i obowiązki operatorów oraz dostawców usług ładowania, informacje techniczne dot. pojazdów elektrycznych, komunikacja zbiorowa, Ustawa o elektromobilnosci i paliwach alternatywnych oraz wiele innych.

Wydarzenie odbędzie się 19 lutego 2020 roku w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 lutego 2020 r. pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 87 732 63 05.


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK