Kontakt

Środowisko

Na Warmii i Mazurach promujemy zachowania proekologiczne

Ilustracja do tekstu

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich zaprasza przedstawiciele samorządów, szkół i przedsiębiorstw z regionu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich do udziału w plebiscycie na „Eko-Firmę Krainy Wielkich Jezior Mazurskich 2019”.

Ideą inicjatywy jest uhonorowanie firm, szkół oraz samorządów, które w sposób szczególny dbają o środowisko, wprowadzają standardy pro-ekologiczne oraz wyróżniają się na tle eco-przedsiębiorstw na terenie powiatów: giżyckiego, kętrzyńskiego, mrągowskiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiego, ełckiego oraz gminy Świętajno (powiat szczycieński).

W ramach plebiscytu zostaną wręczone laury w czterech kategoriach; Eko-Usługa, Eko-Przedsiębiorstwo, Eko-Samorząd i Eko-Szkoła. W każdej kategorii zostanie wręczony złoty, srebrny i brązowy Laur Eko Firmy KWJM 2019.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2019 roku. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na gali finałowej, którą zaplanowano na 13 grudnia 2019 roku w Giżycku (siedziba Państwowej Szkoły Muzycznej).

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Szczegóły dotyczące inicjatywy, regulamin i formularz rekrutacyjny znajdują się na stronie internetowej: www.jeziora.com.pl 


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK