Kontakt

Sport i Zdrowie

Na Baltic Cup znów nie zabraknie emocji

Baltic Cup - Fot. CSE Światowid

Od 7 do 9 października 2022 roku w Elblągu potrwa 22. edycjw Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” oraz Mistrzostwa Świata Par Standardowych u-21.

"Baltic Cup" to kilkuset tancerzy z kilkudziesięciu krajów Europy (gwiazdy światowych parkietów), gorące rytmy latynoamerykańskie, a także elegancja i dostojność tańców standardowych. Nie zabraknie również specjalnych pokazów i imprez towarzyszących.

Od 2000 roku „Baltic Cup” pełni rolę tanecznej wizytówki regionu, województwa i Polski północnej. Za kilkudziesięcioletnim sukcesem „Baltic Cup” stoi uniwersalny język tańca, muzyki i rywalizacji sportowej.

„Baltic Cup” co roku serwuje nowe atrakcje. W tym roku podczas MFT „Baltic Cup” organizowane będą Mistrzostwa Świata Par Standardowych u-21. Na elbląskim parkiecie zobaczymy absolutnie najlepszych tancerzy młodego pokolenia.

To będzie niezapomniany weekend (7-9 października) w rytmie walca, tanga, rumby, samby. Do 18 września trwa przedsprzedaż biletów na najważniejsze wydarzenie taneczne w regionie.

Organizatorem jest Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu; współorganizatorem: Stowarzyszenie Jantar Elbląg. Wydarzenie wspiera m.in. samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.


Bilety można nabyć:
• online -> https://bilet.swiatowid.elblag.pl
• w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
• w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK