Kontakt

Sport i Zdrowie

Samorządowcy i mundurowi zagrają dla Jasia

Plakat meczu w Biskupcu

W najbliższą środę (31 sierpnia) o 15.00 na stadionie miejskim w Biskupcu naprzeciw siebie staną drużyny piłkarskie pod wodzą marszałka Gustawa Marka Brzezina i wojewody Artura Chojeckiego.

Przed pierwszym gwizdkiem już wiemy, że zwycięzcą będzie… Jaś, chłopiec chory na neuroblastomę IV stopnia, dla którego organizowana jest zbiórka charytatywna.

Oprócz piłkarskich emocji, które zapewnią drużyny mundurowych oraz samorządowców z regionu, atrakcji nie zabraknie. Podczas spotkania organizowanego przez Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej są licytacje, pokazy sprzętu czy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.

- W swojej codziennej aktywności spełniam się w pomaganiu innym, dlatego w swojej drużynie zagram na pozycji pomocnikamówi Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa. - Cieszę się na myśl, że w codziennym pędzie za obowiązkami udało nam się znaleźć chwilę na rekreację w szczytnym celu. Zapraszam wszystkich na to wydarzenie, będzie możliwość wylicytowania m.in. ciekawych marszałkowskich gadżetów.

Udział w meczu potwierdziło wielu samorządowców z regionu, w tym burmistrzowie, wójtowie i starostowie.


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK