Kontakt

Rozwój regionu

Twój startup – Twoja Przyszłość w Ełku

Ilustracja do tekstu - fot. stockvault.net

Masz skończone 18 lat i pomysł na ciekawą i funkcjonalną aplikację mobilną, jakiej jeszcze nie było? Właśnie teraz w Parku Naukowo – Technologicznym w Ełku trwa nabór zgłoszeń do konkursu „Twój Startup – Twoja Przyszłość”.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy mieć oryginalny pomysł na aplikację mobilną i zgłosić ją na formularzu dostępnym na stronie Parku Naukowo - Technologicznego w Ełku.

Tematyka aplikacji może być dowolna – nie ma ograniczeń tematycznych. Pomysł powinien być dobrze opisany oraz przedstawiony w formie graficznej w prezentacji. Zgłoszenia będą oceniane pod względem innowacyjności, kreatywności i użyteczności.

Swoje pomysły może zgłosić każdy, kto ma skończone co najmniej 18 lat. Organizatorzy przewidzieli dwie kategorie.

Do udziału w konkursie po raz pierwszy została zaproszona młodzież z ełckich szkół ponadpodstawowych i właśnie dla nich utworzona została kategoria Beginners (wiek 18+). Natomiast druga kategoria - Advanced dedykowana jest każdej osobie fizycznej, której życie społeczno-gospodarcze toczy się w Ełku. Zgłoszeń można dokonywać indywidualnie lub w grupach max. trzyosobowych.

Aplikacje można składać do 29 listopada 2021 r. Natomiast wyłonienie zwycięzców nastąpi w trakcie Hackathonu, który odbędzie się 10 grudnia 2021 r.

Dla najlepiej ocenionych pomysłów przewidziane zostały nagrody pieniężne w wysokości: 5 000 zł (I miejsce), 3 000 zł (II miejsce), 2 000 zł (III miejsce). Będzie można skorzystać także z doradztwa biznesowego, startupowego i technologicznego oraz nawiązać współpracę z partnerem strategicznym konkursu, tj.  ITM Software House


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK