Kontakt

Rozwój regionu

Europejskie Fundusze na aktywizację młodych

Ilustracja do tekstu - fot. stockvault.net

Lokalny Punkt Informacyjny w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby młode do 29 roku życia na webinarium „Fundusze Europejskie na aktywizację młodych”.

Podczas spotkania przedstawione zostaną oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz źródeł informacji o Funduszach Europejskich, Fundusze Europejskie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej oraz Fundusze na aktywizację zawodową i edukacyjną dla ludzi młodych.

Webinarium odbędzie się 25 stycznia 2021 roku w godzinach 10.00–10.40 na platformie Cisco Webex Meetings.

Formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 22 stycznia do godz. 13 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (25 stycznia 2021 r.).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
 
Więcej informacji:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku: tel. 87 610 07 77, 87 734 11 10/09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK