Kontakt

Rozwój regionu

Zostań członkiem Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk

Ilustracja do tekstu

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego poszukuje aktywnych, młodych osób do współpracy w Radzie Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk.

Jeśli masz od 18 do 30 lat, znasz bardzo dobrze język angielski i interesujesz się współpracą państw nadbałtyckich możesz zostać przedstawicielem młodych z województwa warmińsko-mazurskiego w Radzie Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk.

Wymogiem jest nadesłanie przez kandydata zgłoszenia do Departamentu Współpracy Międzynarodowej. Na tej podstawie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę przed komisją konkursową. Z najlepszym kandydatem zostanie podpisanie porozumienie o wykonywanie świadczeń na zasadach wolontariatu. Komisja może również zarekomendować wyznaczenie jego zastępcy, z którym także zostanie podpisane stosowne porozumienie.

Kandydaci powinni przesyłać swoje zgłoszenia w terminie do 31 października 2018 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia powinny składać się z listu motywacyjnego w języku angielskim oraz życiorysu zawierającego takie dane, jak: imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail. Mile widziane będą informacje na temat ukończonych szkół i uczelni bądź trwających obecnie studiów, aktywności społecznej oraz doświadczenia zawodowego, w przypadku osób pracujących.

Dodatkowo należy podpisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych według załączonego poniżej wzoru.

POBIERZ ZAŁĄCZNIK 


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK