Kontakt

Organizacje pozarządowe na Warmii i Mazurach

Oferta - TON 2024 - To Oni Niezastąpieni

Oferta Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych pn. "TON 2024 - To Oni Niezastąpieni. Wolontariat, jako ważne narzędzie wsparcia organizacji NGO w codziennej działalności".

Zgodnie z procedurą określoną w art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego informuje, że Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w dniu 6 maja 2024 r. uznał celowość realizacji zadania publicznego Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych na realizację zadania publicznego pn."TON 2024 - To Oni Niezastąpieni. Wolontariat, jako ważne narzędzie wsparcia organizacji NGO w codziennej działalności”.

Zaproponował również dotację w wysokości 3 000,00 zł na ten cel. Oferta stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia i umieszczana jest na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej i w Biuletynie Informacji Publicznej na okres 7 dni. Każdy w terminie 7 dni może zgłosić uwagi i opinie do oferty, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- Oferta


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK