Kontakt

Organizacje pozarządowe na Warmii i Mazurach

Oferta Ręką Dzieło z siedzibą w Godkach

Oferta Ręką Dzieło Stowarzyszenia Ekologiczno Artystycznego z siedzibą w Godkach pn. „Światełko”.

Informujemy, że 6 grudnia 2022 r. zarząd województwa warmińsko-mazurskiego uznał celowość realizacji zadania publicznego z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień pn. „Światełko” będącego przedmiotem oferty złożonej przez Ręką Dzieło Stowarzyszenie Ekologiczno Artystyczne z siedzibą w Godkach 21, 11-042 Jonkowo, złożonej w trybie art. 19a ustawy z 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Proponuje się przekazanie dofinansowania ze środków samorządu województwa warmińsko-mazurskiego w wysokości 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych i 00/100) na realizację ww. zadania.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ww. ustawy, każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Prosimy o zgłaszanie uwag pisemnie do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Głowackiego 17, 10-447 Olsztyn lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:
- Oferta


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK