Kontakt

Organizacje pozarządowe na Warmii i Mazurach

Oferty Stowarzyszenia Pielęgnuje-MY Więzi z Pasymia

Oferty Stowarzyszenia Pielęgnuje-MY Więzi z Pasymia pn. „Zorganizowanie konferencji mającej na celu upowszechnianie „dobrych praktyk” w zakresie skutecznych metod przeciwdziałania przemocy w rodzinie” oraz „Zorganizowanie wojewódzkich obchodów w ramach kampanii „Biała Wstążka” poświęconej przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet”.

Informujemy, że 15 listopada 2022 r. zarząd województwa warmińsko-mazurskiego uznał celowość realizacji zadań publicznych z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie pn. „Zorganizowanie konferencji mającej na celu upowszechnianie „dobrych praktyk” oraz „Zorganizowanie wojewódzkich obchodów w ramach kampanii „Biała Wstążka” poświęconej przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet” będących przedmiotem ofert złożonych przez Stowarzyszenia Pielęgnuje-MY Więzi z Pasymia, ul. Wyzwolenia 7a, złożonych w trybie art. 19a ustawy z 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Proponuje się przekazanie dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w wysokości 20 000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych i 00/100) na realizację ww. zadań.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ww. ustawy, każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia ofert w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie może zgłosić uwagi dotyczące ofert.

Prosimy o zgłaszanie uwag pisemnie do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Głowackiego 17,
10-447 Olsztyn lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

OFERTY DO POBRANIA:

- Oferta - kampania
- Oferta - konferencja


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK