Kontakt

Aktualności - polityka senioralna

Wojewódzka inauguracja roku akademickiego

Zapraszamy zarząd i słuchaczy uniwersytetów i akademii trzeciego wieku z Warmii i Mazur na wojewódzką inaugurację roku akademickiego 2022/2023.

Uroczystość odbędzie się 24 października 2022 roku w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie.

Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12:00. Organizatorem wydarzenia jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, natomiast współorganizatorem – Państwowa Szkoła Muzyczna w Olsztynie.

Uniwersytety i akademie trzeciego wieku stały się wspaniałą inicjatywą społeczną aktywizującą osoby starsze. Edukacja, aktywność fizyczna, realizacja swoich pasji i zainteresowań oraz podróże to jedne z wielu obszarów, które realizują uniwersytety i akademie na Warmii i Mazurach. Dzięki ich działalności warmińsko-mazurscy Seniorzy mają możliwość pielęgnowania swojej aktywności fizycznej i psychicznej.      

W programie przewidziano wykład inauguracyjny, wystąpienie Jolanty Piotrowskiej członkini zarządu województwa warmińsko-mazurskiego oraz prezentację tzw. „dobrych praktyk” w zakresie polityki senioralnej. Całość uroczystości zwieńczy koncert zespołu muzycznego.

DO POBRANIA:
- Szczegółowy program inauguracji
- Zgłoszenia na inaugurację


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK