Kontakt

Polityka społeczna

Dla przedstawicieli zespołów interdyscyplinarnych

Ilustracja do tekstu - Fot.stockvault.net

24 maja 2024 roku (w godz. 11-15) odbędzie się szkolenie online dla przedstawicieli zespołów interdyscyplinarnych i grup diagnostyczno-pomocowych z naszego województwa.  

Celem spotkania jest przedstawienie podstaw wszczęcia i realizacji procedury ”Niebieskie Karty”, monitoringu osób uczestniczących w procedurze NK, policyjnych i sądowych nakazów ochrony, zasad reprezentacji i ochrony dziecka doznającego przemocy.

Szkolenie przeprowadzi Grzegorz Wrona – doktor nauk prawnych, adwokat, certyfikowany specjalista przeciwdziałania przemocy domowej, autor komentarza do ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej, konsultant w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

Organizatorem wydarzenia jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Realizowane jest w ramach realizacji zadań Warmińsko-Mazurskiego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej na lata 2021-2026.

Link do spotkania:
https://umwwm.webex.com/umwwm/j.php?MTID=md4a62caf9eea74a5afd7fecfc52fc2e4


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK