Kontakt

Polityka społeczna

Inspirujące aktywności dla rodzin w trybie online

Festiwal Rodziny - plakat

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Olsztynie zaprasza na Festiwal Rodziny-Online, który będzie publikowany na facebookowym fanpagu @tpdolsztyn od 3 do 7 sierpnia 2020 roku.

Ideą wydarzenia jest aktywizacja lokalnych rodzin z projektów TPD WMOR do działania dla wspólnego pożytku innych rodzin Olsztyna, w ramach obywatelskiej inicjatywy i poczucia sprawczości w działaniach społecznych i kulturalnych naszego miasta.

Festiwal Rodziny-Online to pięć dni różnorodnych, inspirujących  aktywności dla rodzin. Ma na celu szerzenie i pokazywanie w praktycznym działaniu zdrowego trybu życia, świadomości ekologicznej, czy rodzicielstwa bliskości.

Od poniedziałku do piątku (o godz. 19) na fanpagu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Olsztynie będzie publikowana jedna ze stref (STREFA EDU, STREFA BEAUTY MAMA, STREFA FIT , STREFA DIY, STREFA ART).

Inicjatywa organizowana jest w ramach projektu "Dla Dobra Wspólnego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko- Mazurskiego na lata 2014-2020,


LINK DO WYDARZENIA
SZCZEGÓŁOWY OPIS FESTIWALU


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK