Kontakt

Obszary wiejskie

Region Warmii i Mazur na targach „Smaki Regionów"

Targi w Poznaniu

Tradycyjnie jak co roku, w ostatni tydzień września w Poznaniu odbywają się najsmaczniejsze targi roku. Podczas wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli Warmii i Mazur. 

Smaki Regionów, bo to o nich mowa, to wielka uczta regionalnej polskiej kuchni, tradycyjnych receptur oraz niepowtarzalnego smaku i aromatu. Tego nie można przegapić.

Smaki Regionów to pełna oryginalnej i smacznej żywności fiesta. Produkty przygotowywane w oparciu o dawne receptury, produkowane tradycyjnymi metodami, w oparciu o poszanowanie lokalnych zwyczajów i wartości, adresowane do współczesnych, bardzo świadomych konsumentów, przykładających dużą uwagę do spożywanych produktów i poszukujących tych, które mają ekologiczne pochodzenie czy też ich produkcja jest potwierdzona certyfikatem.

Na takiej imprezie nie może zabraknąć naszego regionu. Na stoisku województwa warmińsko-mazurskiego będą królować produkty od członków sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmia Mazury Powiśle tj. ryby, wędliny, regionalne miody, zioła czy sery.

Podczas targów odbędzie się również krajowy finał konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów i wręczone zostaną Perły w kategorii Produkt
i Potrawa.

Targi odbędą się w hali nr 3A, część pawilonu zachowała swój zabytkowy klimat przez co pobyt na targach SMAKI REGIONÓW przyniesie jeszcze więcej pozytywnych wrażeń. Zapraszamy!


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK