Kontakt

Obszary wiejskie

Konsultacje społeczne - uprawa maku i konopi włóknistych

Uprawa maków

Zarząd województwa skierował do konsultacji społecznych projekt uchwały sejmiku województwa określający ogólną powierzchnię przeznaczoną pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizację tych upraw w 2019 roku w województwie warmińsko-mazurskim.

Konsultacje skierowane są organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm.) mających w działalności statutowej sferę zadań publicznych obejmujących ochronę i promocję zdrowia oraz przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

Uwagi i opinie można zgłaszać na piśmie w terminie 30 dni od dnia zamieszczenia zaproszenia do konsultacji społecznych wraz z Projektem uchwały i formularzem zgłaszania uwag i opinii na adres: Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn na wypełnionym formularzu zgłaszania uwag i opinii lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Za datę zachowania terminu uważa się datę wpływu opinii, uwag do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Opinie i uwagi, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiada dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Do pobrania:
Projekt uchwały - 2019
Formularz zgłaszania opinii i uwag
Zaproszenie do konsultacji


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK