Kontakt

Obszary wiejskie

Dla branży łowieckiej, myśliwskiej i jeździeckiej

Targi Hubertus 2016. Fot.www.hubertusarena.pl

Targi „Hubertus-Arena” potrwają od 13 do 15 października 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie. Wydarzenie umożliwi uzyskanie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie myśliwstwa. 

Wystawcy będą mieli okazję wziąć udział w dedykowanych spotkaniach z właścicielami firm z polskiego rynku myśliwskiego, a także zaprezentować swoją ofertę produktową kontrahentom z zagranicy. Wśród odwiedzających znajdą się pośrednicy handlowi działający w Polsce oraz poza granicami kraju, jak również koła łowieckie i myśliwi z całej Europy.

Uzupełnieniem będą panele dyskusyjne, bezpośrednie spotkania z przedstawicielami poszczególnych gałęzi handlu oraz obecność ekspertów i specjalistów w dziedzinie rynku myśliwskiego. W gronie wystawców znajdą się zarówno firmy znane od lat, firmy debiutujące, oraz firmy zupełnie nowe na rynku.

Nie zabraknie również pokazów kulinarnych połączonych z degustacją. Zostanie przygotowany przez firmę gastronomiczną należącą do sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmia Mazury Powiśle.

WIĘCEJ INFORMACJI 


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK