Kontakt

Pomoc i integracja społeczna

Strategia polityki społecznej - ankieta dla OPS i PCPR

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozpoczyna prace nad opracowaniem VIII raportu z monitoringu „Strategii polityki społecznej województwa warmińsko-mazurskiego do 2020 roku”. 

Strategia polityki społecznej województwa warmińsko-mazurskiego do 2020 roku przyjęta została Uchwałą Nr XIV/253/12 Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego z dnia 21 lutego 2012 r. w sprawie przyjęcia zaktualizowanej Strategii polityki społecznej województwa warmińsko-mazurskiego do 2020 roku.

Celem realizacji Strategii polityki społecznej województwa warmińsko-mazurskiego do 2020 roku jest dążenie do stanu rozwoju zdefiniowanego w wizji rozwoju społecznego w regionie. Społeczeństwo Warmii i Mazur żyje w warunkach, dzięki którym jest: 
- lepiej zintegrowane, 
- bardziej aktywne społecznie bez względu na wiek, 
- bardziej aktywne zawodowo i godziwie zarabiające na życie, 
- lepiej wykształcone stosownie do potrzeb rynku pracy i mające możliwość korzystania z łatwo dostępnej edukacji oraz szerszej oferty kulturalnej na każdym etapie życia, 
- w większym stopniu otwarte na zmiany, 
- bardziej bezpieczne w wymiarze socjalnym i publicznym, 
- zdrowsze dzięki profilaktyce i dostępnej opiece zdrowotnej. 

Wypełnione formularze należy odesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 stycznia 2019 r

 Pobierz: 

Kwestionariusze dla Ośrodków Pomocy Społecznej:
Priorytet I
Priorytet II
Priorytet III
Priorytet IV

Kwestionariusze dla Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie:
Priorytet I
Priorytet II
Priorytet III
Priorytet IV


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK