Kontakt

Warning: var_dump() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/nowyportal.warmia.mazury.pl/public_html/templates/wrota2016/index.php on line 89

Programy i projekty

Bezpiecznie wypoczywamy nad wodą

Aplikacja w prosty sposób przedstawia zasady zachowań w niebezpiecznych sytuacjach, do których może dojść podczas wypoczynku nad wodą. Dzięki obrazkom oraz czytanym przez lektora wyjaśnieniom można się dowiedzieć w jaki sposób przywrócić oddech i krążenie oraz jak się zachować w przypadku zadławienia, zakrztuszenia, omdlenia i zasłabnięcia, reakcji alergicznej, złamań, ran czy drgawek.

Z aplikacji dowiemy się też, jak dojechać do najbliższego szpitala, posterunków czy straży pożarnej.

Aplikacja przygotowana została na telefony komórkowe i smartfony posiadające oprogramowanie Android, iOS. Powstała również wersja na oprogramowanie Java ME.

Inicjatorem projektu jest Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego oraz samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, który finansuje jego realizację. W rozpowszechnianie aplikacji aktywnie włączyła się Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

Wykonawcą aplikacji jest warszawska firma Norbsoft Sp. z o.o., natomiast głosu użyczył Cezary Ilczyna, aktor olsztyńskiego Teatru im. Stefana Jaracza.

Pobierz:

DLA IPHONE

DLA TELEFONÓW Z SYSTEMEM ANDROID

DLA TELEFONÓW Z JAVA ME - JAVA   OVI

DLA UŻYTKOWNIKÓW SIECI ORANGE


Partnerzy

  •  po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK
  •