Kontakt

Warning: var_dump() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/nowyportal.warmia.mazury.pl/public_html/templates/wrota2016/index.php on line 89

Środowisko

Włączaj produkty do ponownego obiegu

Ilustracja do tekstu. Fot. stockvault.net

Konkurs „Produkt w obiegu” skierowany jest do producentów, projektantów, dystrybutorów i usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.

Ideą przedsięwzięcia jest wybór produktu lub jego projektu wpisujących się w koncepcję gospodarki o obiegu zamkniętym, tj. w ideę minimalizacji wpływu na środowisko wytworzonych produktów przez taki wybór materiałów i ich zaprojektowanie, który umożliwi ich powtórne wykorzystanie.

Projektowane rozwiązanie dla danego produktu ma umożliwić jego ponowne włączenie do obiegu - po zakończeniu użytkowania w jego pierwotnej formie.

Ważne jest również pogłębianie wiedzy o gospodarce o obiegu zamkniętym wśród przedsiębiorców, klientów docelowych, jak i społeczeństwa. Propagowanie idei dotyczącej minimalizacji wpływu na środowisko tworzonych, produkowanych wytworów przez taki wybór materiałów i ich zaprojektowanie, który umożliwi ich powtórne wykorzystanie.

Konkurs wspiera ponadto producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 października 2017 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI

 


Partnerzy

  •  po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK
  •