Artykuły z kategorii

Rozwój regionu, zagranica

Dla małych i średnich przedsiębiorców

23-08-2016

Logo PARP

„Forum Edukacyjnym Małych i Średnich Przedsiębiorstw” potrwa od 14 do 15 września 2016 roku w Warszawie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli startupów, ekspertów zarządzania zasobami...

Więcej

Obszary wiejskie i środowisko

Konsultacje społeczne a rozwój rynków rolnych

23-08-2016

Ilustracja do tekstu

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie uwag i propozycji do projektu „Programu rozwoju głównych rynków rolnych w Polsce na lata 2016-2020”. Ideą programu jest wypracowanie koncepcji długofalowego...

Więcej

Społeczeństwo

Przygotowania do narodowego czytania

23-08-2016

Logo akcji

Już we wrześniu w cała Polska czytać będzie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. W województwie warmińskim narodowe czytanie zaplanowano m.in. w Morągu.

Więcej

Turystyka i promocja regionu

Kolejowe trasy turystyczne na Warmii i Mazurach

23-08-2016

Lokomotywa

Przed II wojną światową tereny Warmii i Mazur miały najgęstszą sieć kolejową w Europie. Dziś nielicznymi z dawnych tras latem kursują pociągi turystyczne.

Więcej

Kultura

Quo vadis według Feliksa Nowowiejskiego

23-08-2016

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

W niedzielę (28 sierpnia) o godz.19 filharmonicy warmińsko-mazurscy wraz solistami i chórem zaprezentują w Barczewie Oratorium „Quo vadis” op.30 Feliksa Nowowiejskiego. Koncert w rodzinnym mieście kompozytora odbędzie się w Kościele pw...

Więcej

Edukacja i Sport

Siatkówka plażowa pod Elblągiem

23-08-2016

Ilustracja do tekstu

Otwarte mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej osób niepełnosprawnych potrwają od 26 do 29 sierpnia 2016 roku w Piastowie (gmina Milejewo). Zawody będą rozgrywane w dwóch kategoriach dla osób niepełnosprawnych, na siedząco...

Więcej

teatr fot stockvaultW Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie po raz trzeci można aplikować do Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej, finansowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Celem funduszu jest aktywizacja twórczości teatralnej stowarzyszeń i fundacji działających w województwie. Środki mogą służyć inicjowaniu i współfinansowaniu produkcji i inicjatyw scen alternatywnych, działających w regionie, wspierających lokalną aktywizację kulturową, artystyczną i edukacyjną w dziedzinie teatru.

 

Szczegółowe postanowienia dotyczące sposobu składania oraz oceny wniosków zawarte są w Regulaminie Gospodarowania Środkami Finansowymi Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, dostępnym w sekretariacie teatru i na stronie internetowej.

 

Wnioski można składać do 31 marca 2014 roku.

 

Zobacz: dokumenty do pobrania

 

Dokumenty w wersji tekstowej można otrzymać w sekretariacie teatru lub za pośrednictwem e-mail, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stockvault.net