Artykuły z kategorii

Rozwój regionu, zagranica

Pierwsza umowa z nowego RPO Warmia Mazury 2014-2020

27-11-2015

Pierwsza umowa z nowego RPO Warmia Mazury 2014-2020

W siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie została podpisana umowa związana z dofinansowaniem drogi łączącej terminal Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury z drogą krajową nr 57. Droga o długości 1,4...

Więcej

Obszary wiejskie i środowisko

Dla przetwórców z sektora rolno-spożywczego

27-11-2015

Dla przetwórców z sektora rolno-spożywczego

Od 1 grudnia do 30 grudnia 2015 roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski związane z pomocą finansową w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót...

Więcej

Społeczeństwo

Zakończono obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa

27-11-2015

Zakończono obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa

Uroczystości odbyły się 26 listopada 2015 roku w sali sejmiku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Honorowy patronat nad imprezą objął marszałek Gustaw Marek Brzezin. Od maja 2015 roku w...

Więcej

Turystyka i promocja regionu

Amerykanie, przyjeżdżajcie na Mazury

27-11-2015

Amerykanie, przyjeżdżajcie na Mazury

Amerykańska edycja magazynu National Geographic zamieściła listę miejsc, które trzeba koniecznie odwiedzić w 2016 roku. Wśród 16 propozycji najlepszych wycieczek, znalazły się także Mazury.

Więcej

Kultura

Piękny koncert w barwach jesieni

30-11-2015

Piękny koncert w barwach jesieni

Widowisko muzyczne odbyło się w niedzielę (29 listopada) w barczewskim Skarbcu Kultury Europejskiej. Wystąpił Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie pod batutą prof. Benedykta Błońskiego.

Więcej

Edukacja i Sport

Z AZS do reprezentacji Polski

27-11-2015

Z AZS do reprezentacji Polski

Prezydium Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej zaakceptowało szeroki skład reprezentacji Polski mężczyzna na turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w 2016 roku. Stephane Antiga, selekcjoner reprezentacji podał 22-osobowy skład, który w...

Więcej

teatr fot stockvaultW Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie po raz trzeci można aplikować do Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej, finansowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Celem funduszu jest aktywizacja twórczości teatralnej stowarzyszeń i fundacji działających w województwie. Środki mogą służyć inicjowaniu i współfinansowaniu produkcji i inicjatyw scen alternatywnych, działających w regionie, wspierających lokalną aktywizację kulturową, artystyczną i edukacyjną w dziedzinie teatru.

 

Szczegółowe postanowienia dotyczące sposobu składania oraz oceny wniosków zawarte są w Regulaminie Gospodarowania Środkami Finansowymi Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, dostępnym w sekretariacie teatru i na stronie internetowej.

 

Wnioski można składać do 31 marca 2014 roku.

 

Zobacz: dokumenty do pobrania

 

Dokumenty w wersji tekstowej można otrzymać w sekretariacie teatru lub za pośrednictwem e-mail, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stockvault.net