Artykuły z kategorii

Rozwój regionu, zagranica

O samorządzie polskim i nordyckim

06-10-2015

O samorządzie polskim i nordyckim

„Polska – państwa nordyckie. Samorządowy wymiar współpracy międzynarodowej” to tytuł IV Stałej Ogólnopolskiej Konferencji Współpracy Międzynarodowej Samorządów. Spotkanie odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Kielcach.

Więcej

Obszary wiejskie i środowisko

Podsumowanie siedmiu lat z PROW

07-10-2015

Podsumowanie siedmiu lat z PROW

Konferencja „Przemiany na obszarach wiejskich Warmii, Mazur i Powiśla na przełomie siedmioletniego okresu programowania PROW 2007 - 2013”, podsumowująca Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 odbędzie się 12 października...

Więcej

Społeczeństwo

Kolej we współczesnym pejzażu Warmii i Mazur

07-10-2015

Kolej we współczesnym pejzażu Warmii i Mazur

To już ostatnie dni na zgłoszenia prac do konkursu na najlepsze regionalne zdjęcie związane z koleją. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane z okazji 70-rocznicy przyjazdu polskich kolejarzy do Olsztyna i 170-lecia kolei w...

Więcej

Turystyka i promocja regionu

Rozmowy o ofercie turystycznej Warmii i Mazur

07-10-2015

Rozmowy o ofercie turystycznej Warmii i Mazur

Konferencja „Kształtowanie oferty turystycznej regionu Warmii i Mazur” odbędzie się 8 października 2015 roku w Olsztynie.  Celem konferencji jest pokazanie województwa jako regionu o dużym potencjalne turystycznym. Aby realizacja tego celu...

Więcej

Kultura

Rusza WAMA Film Festival

07-10-2015

Rusza WAMA Film Festival

Gwiazdy polskiego i światowego kina, przedstawiciele międzynarodowych instytucji oraz mistrzowie warsztatu filmowego zawitali do stolicy województwa. W Olsztynie rozpoczyna się święto kina – druga edycja WAMA Film Festival.

Więcej

Edukacja i Sport

Na początek derbowy pojedynek

07-10-2015

Na początek derbowy pojedynek

Dwie drużyny z województwa warmińsko-mazurskiego wystartują w trzecioligowych rozgrywkach koszykówki mężczyzn. W najbliższy weekend odbędzie derbowy mecz pomiędzy Elblągiem a Olsztynem. Beniaminek tegorocznych rozgrywek jest UKS Trójeczka Olsztyn. Jeszcze kilka lat...

Więcej

teatr fot stockvaultW Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie po raz trzeci można aplikować do Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej, finansowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Celem funduszu jest aktywizacja twórczości teatralnej stowarzyszeń i fundacji działających w województwie. Środki mogą służyć inicjowaniu i współfinansowaniu produkcji i inicjatyw scen alternatywnych, działających w regionie, wspierających lokalną aktywizację kulturową, artystyczną i edukacyjną w dziedzinie teatru.

 

Szczegółowe postanowienia dotyczące sposobu składania oraz oceny wniosków zawarte są w Regulaminie Gospodarowania Środkami Finansowymi Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, dostępnym w sekretariacie teatru i na stronie internetowej.

 

Wnioski można składać do 31 marca 2014 roku.

 

Zobacz: dokumenty do pobrania

 

Dokumenty w wersji tekstowej można otrzymać w sekretariacie teatru lub za pośrednictwem e-mail, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stockvault.net