Artykuły z kategorii

Rozwój regionu, zagranica

Biznesowa współpraca pomiędzy dwoma regionami

29-09-2016

Ilustracja do tekstu

Forum Współpracy Biznesowej obwodu kaliningradzkiego i województwa warmińsko-mazurskiego odbędzie się 5 października 2016 roku w Olsztynie. W wydarzeniu wezmą udział wysokiej rangi przedstawiciele administracji rządu obwodu kaliningradzkiego, przedsiębiorcy, a także instytucje...

Więcej

Obszary wiejskie i środowisko

Leśny konkurs dla uczniów i przedszkolaków

29-09-2016

Fragment plakatu promującego konkurs

Nadleśnictwo Olsztynek i Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zapraszają dzieci do udziału w konkursie plastyczno-ekologicznym „Las wokół nas”. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym (4-10 lat).

Więcej

Społeczeństwo

Naukowcy przybliżą swoją działalność

29-09-2016

UWM w Olsztynie

Doskonałą do tego okazją będzie Europejska Noc Naukowców, która odbędzie się 30 września 2016 roku w Olsztynie. Tego dnia mieszkańcy Warmii i Mazur będą mogli zapoznać się osiągnięciami regionalnej nauki...

Więcej

Turystyka i promocja regionu

Nie tylko kowboje staną na starcie biegu w Mrągowie

29-09-2016

Miasteczko Westernowe Mrongoville

Co robi kowboj, który zsiadł z konia? Oczywiście biegnie. Każdy, kto chciałby się zmierzyć z trasą najeżoną wyzwaniami rodem z Dzikiego Zachodu, powinien stawić się w sobotę (1 października) w Mrągowie...

Więcej

Kultura

Muzyczna podróż podczas „Odlotowych Koncertów”

29-09-2016

Fragment plakatu zapowiadającego

Filharmonia Warmińsko-Mazurska wraz z Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury zaprasza na inaugurację nowego cyklu koncertów. Pierwsza muzyczna podróż w piątek (29 września), a kolejna dzień później.

Więcej

Edukacja i Sport

Sobota z Narodowym Dniem Sportu

29-09-2016

Ilustracja do tekstu

Ideą akcji, która odbędzie się 1 października 2016 roku w całej Polsce, jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych.  Projekt skierowany jest zarówno do...

Więcej

teatr fot stockvaultW Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie po raz trzeci można aplikować do Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej, finansowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Celem funduszu jest aktywizacja twórczości teatralnej stowarzyszeń i fundacji działających w województwie. Środki mogą służyć inicjowaniu i współfinansowaniu produkcji i inicjatyw scen alternatywnych, działających w regionie, wspierających lokalną aktywizację kulturową, artystyczną i edukacyjną w dziedzinie teatru.

 

Szczegółowe postanowienia dotyczące sposobu składania oraz oceny wniosków zawarte są w Regulaminie Gospodarowania Środkami Finansowymi Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, dostępnym w sekretariacie teatru i na stronie internetowej.

 

Wnioski można składać do 31 marca 2014 roku.

 

Zobacz: dokumenty do pobrania

 

Dokumenty w wersji tekstowej można otrzymać w sekretariacie teatru lub za pośrednictwem e-mail, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stockvault.net